מה יותר מתאים לך טיפול אנרגטי או שיחת יעוץ?

האנרגיה החדשה שמגיעה אלינו בשנים האחרונות מביאה איתה תודעה חדשה שהיא התשתית לשינויים גלובליים שיקרו בשנים הקרובות בכל  תחומי החיים שלי.  אנחנו בני האדם מרגישים את זה בצורות שונות, חלקנו מרגישים שדברים נתקעים ולא זזים, שצריך להתאמץ כדי שדברים יקרו ושאולי אנחנו לא במקום הנכון לנו, יש כאלו שאפילו מרגישים שהם מקבלים בעיטה כדי לזוז מהמקום שבו הם נמצאים וחלקנו פשוט מתמסרים לשינוי שמגיעים מאפשרים לו להיות זורמים איתו ומתקדמים איתו הלאה לעבר תוצאות טובות יותר ושמחות יותר.

אם אתם רוצים להיות אלו שמקבלים את האנרגיה החדשה ומתפתחים איתה, אלו שחווים עלייה אנרגטית , אם אתם רוצים להרגיש יותר שמחים, יותר מסופקים ושהכל מגיע אליכם בקלות ולא ברור לכם איך. אני מזמינה אתכם לעשות 2 דברים- הראשון הוא לדבר איתי אולי בשיחה או בטיפול נוכל לשנות את זה והשני להקשיב לסרטונים שבהם המלאכים מעבירים לנו מסרים. יש המון סרטונים ותהיו בטוחים שהבחירה שלכם להגיע לכאן והסרטון שבו תבחרו לצפות היא לא מקרית.

אז מה ההבדל בין טיפול אנרגטי לשיחת יעוץ?

שיחה אורכת כשעה, לשיחה אתם מגיעים עם שאלות ואני שואלת אותם עבורכם בתקשור ומעבירה לכם את התשובות, כמובן שאפשר לקבל הבהרות על דברים שלא מובנים במידה ויש צורך.  

שאלות של הכוונה, כמו מה כדאי לי ללמוד או לעבוד  מתאימים לשיחה.

טיפול אורך כשעתיים בטיפול אנחנו שואלים שאלות בהתחלה ובודקים מה הסיבה שהגעתם דווקא היום, אנחנו בודקים מה צריך לשחרר, עושים שחזור גלגולים אם צריך, התרת נדרים , שינוי הגדרות ולמעשה פותרים את אותו הדבר שבגללו הגעתם וכמובן מקבלים הכוונה להמשך.  טיפול מתאים למי שמרגיש תקוע ושהוא לא מצליח להוציא לפועל דברים כמו שהוא היה רוצה.

אז אם אתם מתלבטים פשוט דברו איתי, אני תמיד שמחה להכיר אנשים חדשים.

רקפת

050-8508303

Please reload