מי אני -רקפת בקה מוזס

היי אני רקפת בקה מוזס, אמא, עצמאית, מדריכה רוחנית, סופרת ומפתחת חשיבת " להיות השינוי- Be the change"

כשהייתי בת 7 נפטר קרוב משפחה שלי והוא התחיל להגיע אלי ולתת לי מסרים. עם השנים איכות התקשור עלתה וכיום אני מתקשרת עם מלאכים ויישויות אור. 

בשנת 2009 פתחתי את העסק הראשון שלי - מתנה לחיים, אימוני כושר אישיים לגיל השלישי. בעקבות היותי עצמאית התחלתי ללמוד הרבה על התפתחות אישית ומקצועית ובו זמנית עברתי התפתחות רוחנית משמעותית ששינתה את חיי.

בשנת 2015 התחלתי לתרגל מדיטציות יומימיות, במהלך אחת המדיטציות נשאלתי מי את?מה זאת אומרת מי אני מיד עניתי, אני אמא של ... ואישתו של ... ויש לי עסק שנקרא ... ואני גרה ב....

אבל אז נשאלתי ומי את בלי כל הדברים שרכשת בעולם הזה? ופה נתקעתי

אז שאלתי את העולם בחזרה מי אני  באמת? מי אני תמיד? מי אני ביקום? והצהרתי לעולם שאני קשובה ומוכנה לשמוע את התשובה. ואז נאמר לי כשתדעי את התשובה זה יגיע עם מחוייבות – האם את באמת מוכנה? עניתי כן.

באותו חודש הייתי בפסטיבל ועשיתי ריברסינג, זאת לא הפעם הראשונה אבל הפעם זה היה שונה, הפעם במשך שעה שלמה קיבלתי תשובות, משימות ותובנות ושם התחיל השינוי .

נאמר לי מי אני ונאמר לי גם שמעכשיו כשאשב למדיטציה עלי לשבת עם דף ועט ולרשום כי אני אקבל הרבה משימות וכך הוכתב לי הספר "להיות השינוי".

אני מאמינה שכל אחד יכול לעשות שינוי כי הבחירה בחיים היא שלנו וכאשר כל אחד מאיתנו ירגיש טוב יותר העולם כולו יהיה טוב יותר.

 כפי שאמר מהטמה גנדי " עליך להיות השינוי שאתה רוצה לראות בעולם"

אז אני מזמינה אותך לראות בוידאו בלוג את המסרים שהמלאכים מעבירים דרכי וליישם אותם בחייך.

וכמובן שניתן ליצור איתי קשר אישי על ידי השארת הפרטים בעמוד "צור קשר".

שלך 

רקפת

Please reload